Sıkça Sorulan Sorular

Hayır. Arşivinize sadece sizin belirlediğiniz kullanıcılar erişilebilecek. Kullanıcılar kendi belirledikleri şifre ve eposta adresleriyle sisteme giriş yapabilecekler.

Evet. Her bir projeye ait Autocad, Revit, Archicad, Sketchup, 3dsmax, Cinema 4D gibi tüm teslim edilen verileri tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Hem evet hem hayır. Sizlerin de arşivinizi diğer kurumların görmesine izin vermeniz dahilinde böyle bir imkân var.

Evet. Arşive misafir kullanıcı tanımlanabiliyor. Süre sınırlaması seçeneğiyle süresi dolan kullanıcı sisteme bir daha erişim sağlayamıyor.

Evet. İsteğiniz dahilinde öğrencileriniz arşive erişim sağlayabilir, tüm proje ve ders çıktılarını tarayabilir, sayısal verilerini indirebilirler.

Her dönemin sonunda sizinle paylaşacağımız bağlantı üzerinden öğrenciler yüklemelerini sisteme doğrudan yapıyorlar.

Hayır. Bulut arşivi için oluşturacağınız şifre size özeldir. Sadece yöneticiler ve şifreye sahip kişiler bulut üzerinden arşive erişebilir.

archtuell.com SSL sertifikası ile korunuyor. Şifreleriniz size özeldir, biz dahil kimse bilemez.

Platformumuzda yer alan verileriniz her gün otomatik olarak yedeklenmektedir. Karşılaşacağınız sorunlar en kısa sürede çözülecektir.

Kurumunuzdaki tüm etkinliklerin video ve fotoğraf gibi tüm görsel kayıtlarını bize ulaştırmanız dahilinde daha sonra da izlenebilmesi adına açık platformumuzdan yayına açabiliyoruz.

Açık platformdaki tüm kayıtlar internet kullanıcılarına açıktır. Mimarlık bölümlerinde düzenlenen kayıt altına alınmış söyleşi, konferans, seminer, tanıtım, gösteri ve sergi gibi tüm etkinliklere herkes ulaşabilecektir.