Archtuell Nedir?

Archtuell; kurumunuzda her dönem teslim edilen tüm proje ve diğer verilerin saklanabildiği özel bir web arşividir.

Verilerinizi depolamanın yanı sıra görünür ve taranabilir bir arayüzle her yerden ulaşılabilir hale getiriyoruz.

Hiçbir ders çıktınızı kaybetmeyin

Ders çıktılarını saklamak ve arşivlemek zor ve karmaşık bir süreçtir. Özenle tasniflenmeyen bu alanlar zamanla bir arşivden çok bir depo olarak kullanılmaya başlanır. Fiziki koşulların yetersizliği ile birlikte bir çok veri imha edilerek kaybolmaktadır. Bu kayıplar kurumsal belleğin oluşmasının önündeki engellerden biridir. Bunun gibi bir çok problemin çözümü için archtuell web arşivini sizin için geliştirdik. Fiziksel problemlerinizi bizimle aşın.

Arşivinize her yerden erişin

Eğitim kurumuzun belleğini oluşturan değerli hocaların eğitim yöntemleri, öğrencilerle ürettikleri projeler, kısacası mimarlık bölümünüzü temsil eden ve sizin için önemli olanları koruyoruz. Fiziksel arşivinizin yetersizliği artık sorun olmayacak. Kurum içi etkinlikleriniz, sergileriniz, workshop ve benzeri tüm çalışmalarınıza ait kayıtlar, öğrencilerin proje ve ödev teslimleri, kayıt altına almak istediğiniz tüm verileriniz archtuell ile yüksek güvenlikli saklanır, web sitesi üzerinden hızlı erişim imkânı sağlanır.

Neler yapabilirsiniz?

Kurum belleğinizi kapalı mekânlarla sınırlandırmayın

Daha fazla bilgi

Dijital Arşiv

Tüm öğrenci projelerinin ihtiyacınız olduğunda erişilebilir olmasını sağlayan çevrimiçi site ve filtreleme seçenekleri ile aradığınız projeye güvenli ve hızlı erişim imkânı.

Dijital Dönüşüm

Arşiv odalarında tozlanmaya terk edilmiş proje çıktılarını, tekrar incelenemeyen, üzerinden istatistik verileri alınamayan, araştırma projesi üretilemeyen projeleri bir kenara atmayın.

Açık Platform

Proje seçkisi, mimarlık bölümü etkinlikleri, workshop, sergi ve daha fazlasının yayınlandığı açık platform ile mimarlık eğitimi alan ve aday olan tüm öğrencilere ulaşın.