Açık Platform

Archtuell ile yeni adaylara erişin

Çok yakında erişime girecek olan web yayını ile kurumunuzun tanınırlığı arttırın. Açık proje seçkisi, mimarlık bölümü etkinlikleri, workshop, sergi, röportajlar ve daha fazlasıyla mimarlık eğitimi alan ve aday olan tüm öğrencilere açık platformumuz üzerinden ulaşın.

Açık platformda neler yer alacak?

Video arşiv ile;
Kurumunuzda düzenlenmiş ve video formatında kayıt altına alınmış tüm söyleşi, konferans, seminer, tanıtım, gösteri ve sergi gibi etkinliklerin mimarlık topluluğuna katkılarda bulunması adına yayınlanmasına olanak verir. Etkinliğe katılamayanlar veya daha sonra tekrar izlemek isteyenler için arşiv niteliğinde belgelenmesi sağlanır.

Açık Proje Seçkisi ile;
Her döneme ait derslerin poster çıktılarının ve metinleriyle birlikte bilgilerinin de yer aldığı kurumunuza ait özel bir bölüm oluşturulacaktır. Bu bölümde hedeflenen; platforma dahil olmuş tüm kurumların mimarlık eğitim programı kapsamında kendilerini tanıtmalarına imkân sağlanacaktır.

Söyleşiler ile;
Farklı kurumlardan ve farklı eğitim ekollerinden profesyonel proje yöneticilerinin mimarlık eğitimi üzerine röportajları, kurumunuzun tanınırlığını artırırken mimarlık eğitiminin de gelişmesine katkı sağlayacaktır.

Etkinliklerinizi daha geniş kitlelere ulaştırın

Daha fazla bilgi

Arşiv Paylaşımı

Her gün artan proje sayımızla büyük bir mimarlık eğitimi arşivi oluşturuyoruz. Bizimle mimarlık eğitimi veren kurumlar arasında varlığınızı güçlü arşivinizle ortaya koyun.

Arşiv Çözümleri

Size vakit kaybettirecek uğraşlardan kurtulun. Tüm veri, belge, projelerinizi arşivleyelim. Ulaşmak istediğiniz her öğrenci projesine o anda erişin.

Archtuell Nedir?

Mimarlık eğitiminde sayısal verilere dayanan ders çıktılarını fiziksel ortamlarda saklanması yerine dijital ortamda arşivlenmesini ve görülebilir olmasını sağlıyoruz.